Lehed

reede, 1. mai 2020

Fotojaht liikumine, sportKõik liigub kogu aeg. Mõni liikumine on nii kiire, et aeglane inimsilm ei suuda seda tabada, mõni teine nii aeglane, et väle inimese pilk lendab sellest üle, taipamata, et nähtu on osake suurest võidusõidust.
Ma jään oma piltidega  inimese poolt haaratavatesse raamidesse. 


Kaks maist ja mullast liikumispilti.

Kanakogukond puhkepäeval, laisemad tolmuvannis varbaid sirutamas, virgemad lühimaajooksus rekordeid püstitamas. Pesuaeroobika. Või pigem pesu aeroobika. Treener tuul, käsil harjutused nööril.


Kaks taevast ja ebamaist liikumispilti.

Lendavad kiiresti ja hulgakaupa.

Kukuvad. Aeglaselt ja paarikaupa.


Teised ka liiguvad ja spordivad.


18 kommentaari:

konn, lendav konn ütles ...

Kas kanade pildil näen ma õigesti, et puuvanuri otsa viib trepp?:)
Lohesurfarid on Kakumäel, teist sellist neemeotsa pole ka maailma otsas!

Kaamos ütles ...

Khm, ma tausta peale ei mõelnudki, sama hästi oleks sinna võinud midagi kompromiteerivat ununeda.
Tegelikult viib trepp pildil vähem nähtava lehise tüve pidi üles, sealt saab alguse ahviraudtee tross, mille lõpp on rohkem näha oleva vana õunapuu juures. Isegi mina olen sellel sõitu teinud, aga kuna nende puude mahavõtmine pole päris plaanis, siis harjumuseks see ei saanud.
Kakumäe vist jah, ma pole kindel - olin sellel sõidul pagas, mitte juht ja sõit ise oli pühendunud kõigele muule peale teeviitade lugemise.

Epp ütles ...

Mamma mia, see pesu(nööri)pilt + pildiallkiri!! Geniaalne.

tegelinski ütles ...

Taeva all heljumine on võimas, aga kanad on kõige päevakohasemad. Just lugesin fb-s, et sugulane otsib 5 kana. Üle ei ole?

Kaamos ütles ...

Ei ole paraku üle, just parasjagu on. Kevadel soetasin munamutte juurde, need on praegu palja pe..eee...seljaga, vanemad kaagamarid kenasti riides. Aias hea vaadata, kuidas kaks kampa ikka veel sotsiaalset distantsi hoiavad.

maailmaparandaja ütles ...

Mulle meeldib see sprinterist kana :D

notsu ütles ...

See liikumisteema võib küll pildistajatele endale raske olla, aga küll ta annab ikka huvitavaid pilte!

Kaamos ütles ...

Ma arvan, et ajapikku lähevad fotojshi pildid aina nauditavamaks, praegu juba on väga-väga tore, aga me oleme alles soojendusringil.

TwD ütles ...

Vägagi liikuvad ja ka liigutavad pildid:
värske pesu lõjn, kanade laisad häälitsused soojal õhtupoolikul... tuul rannas, kui tahaks vaadata neid uljaspäid ja samal ajal tuulevarju joosta.

Kui nüüd valida piltide pilti, siis kolmas on mulle kõige huvipakkuvam.

notsu ütles ...

Sellel kolmandal on väga põnev valgus.

ritsik ütles ...

Mulle meeldivad pilved kõige rohkem.

Kaamos ütles ...

Jah, Ritsik, päeval kui taevast sadas Tamulasse langevarjureid oli Võrus hästi ilusate pilvedega päev, mulle endale ka meeldis.
Lohelendurite pildiga olen natuke sohki teinud, valgus oligi vastu loojanguaega natuke ebamaine, aga ma keerasin seda ebamaisust pildil pisut veel juurde. Vastavaks oma tujule sel päeval ("meie, siilikesed, oleme nii salapärased, nii salapärased...")

Mummo ütles ...

Esmapilgul näis, et kanad on võidukad. Nii ehe maaelu pilt. Siis avanes teine... ja taas ehe maaelu. Noh ja kas järgmist pilti ajasid meeled ärevile "eelmise elu" ja lapsepõlve emotsioonidega.

Mummo ütles ...

Vigade parandus: kaKs järgmist pilti

Anonüümne ütles ...

Ah jaa, enne jäi ütlemata. Kui see on looreha... täielik uunikum ju!
Mul juba haakub järgmise teemaga ;)

tegelinski ütles ...

Ei ole anonüümne!

A.I.V.O. ütles ...

Ainuüksi pilt lohesurfaritest pani igasugu lugusid peakolus keerlema.

Kaamos ütles ...

On jah looreha, täie tervise juures ja aeg-ajalt kasutuselgi. Ma nagu... "Normaalne ju, kas siis kõigil polegi loorega aiaservas tööjärge ootamas?"

Lohesurfareist jäid tookord pildile alla poolte, taevas oli neid nii täis, et see oli nagu ralli vaatamine - kes esimesena kolaka teeb? õnneks olid nad osavad, kõik jäid terveks, võbolla publiku närvid olid pisut õhemad.