Jutt nagu piiga libahundiks käiks on vale ei hundinahka täiskuul kivi taga leia. Sa vaata silma talle. Tõele lähemale. Tea- susi öösel libanaisekuju heidab. Ta enne koitu koju liipab, pekstud, hale ja päeval naise hinges ennast peidab
***
Minemine on mu olemise viis Vaikselt sulgen uksi, tõmban kardinaid Vahel harva kahetsen ja siis Lähen tänavale. Istun. Ootan paid.
Ilmaasjata, sest mind ei nähta enam Lähen tagasi. Mu pimedus on kenam
Viimased kõnelejad
W commented on makaronid viinerikastmega: “Kust selline saadakse.Mul on väga sageli küsimus, külla minnes, et kas nad tahavad mind näha või…”
Kaur commented on makaronid viinerikastmega: “Lasanje oli minu jaoks tasuta. Samas andsime me eile õhtul tasuta ära kaks supitaldrikutäit…”
W commented on makaronid viinerikastmega: “Mul olid kunagi tuttavad soomlased, kes ütlesid, et nemad Tallinnas ei lälla ja taksosse ei…”
W commented on makaronid viinerikastmega: “No ma nüüd tänu Maakale hoian pasta pealt 10 EUR aastas kokku ju, sest ... maitsevahet ei ole. 10…”
Kaur commented on makaronid viinerikastmega: “Mina ka ei ole väga tuvastanud, et eri hinnaga makaronid kuidagi sisuliselt erineks. Keetmise ajast…”
Kommentaare ei ole:
Uute kommentaaride lisamine on keelatud