Lehed

neljapäev, 8. juuni 2017

Süda teeb kohati muretTänu Lendava Konna äärmiselt elusaks kirjutatud Armandile ja Konna visale, kaasautori tuimusest ja aeglusest läbimurdvale produtsendi- ja filantroobitööle on kodumaisesse kirjandustaevasse katapulteeritud uus, Siiriusega võrreldavas suurusjärgus täht:


Härra Lendava Konna jutud ja luuletused(!)  on kohe raamatu alguses, need on kirjeldused ühest pealtnäha kohmaka, kuid tegelikukult seesmiselt kohmetu meesterahva elu kildudest.  
Ah, lugege ise, ma ei hakka spoilerdama. 
Igal juhul võrratud lugemisleiud, seda enam, et Konna luuletused olid vähemalt minu jaoks kõigepealt üllatus ja järgmiseks niivõrd head, et....

Ilma Konna eesttõmbamise ja tagantsudimiseta ei oleks ses raamatus mu jutte üldse. Ma ei jõua iialgi piisavalt tänada teda tema snaiperlikult täpset ajastust ja eesli kannatust selle tee läbimisel.
Aitäh!16 kommentaari:

 1. Visadus viib sihile ja tegelikult oleks pidanud see kõik juba ammu raamatus olema. Ootan suure pönevusega, et saaksin seda raamatut juba peos hoida sest kuulda oli, et üks eksemplar on ka mulle määratud.Olen uhke, et mul on nii tublid blogisöbrad ja loodan, et nüüd on algus tehtud ning järge ei pea enam nii kaua ootama.

  VastaKustuta
 2. Kuningannad konnadega ei tegele ega suudle neid,
  see on noorte printsesside rida, kirjutasid äsja,
  aga Lendava Konna vastu aga ei saa ka Kuninganna :)

  Ma saan nii aru, et on Lendava Konna Kirjastus,
  ja kõik muu on seal Monty Python's Flying Circus,
  ehk siis sinu täidetud ja konna üles lennutatud?

  Küsin seda seepärast, et tänapäeval raamatut näppude
  vahele saada on oluliselt keerulisem kui blogi leida,
  just seda ajastust ja eesli kannatust silmas pidades.

  Kokkuvõtteks siiski, pean tunnistama suurt üllatust,
  ehkki siin on ka veidi kadedust, konn olen ma isegi :)
  Ma ei teagi, kas tunda sulle kaasa, imetlen sind niigi.

  VastaKustuta
 3. Ei, see pole Lendava Konna kirjastus,nii lihtne asi kindlasti pole. Ses raamatus on meil kummalgi omad, eraldi krjutatud lood, kaks saurust blogiilmas nagu me oleme. Hoolimata sellest, mis praegu netis silma jääb oleme mõlemad otse-eetrisse kitjutanud üle kümne aasta.
  Pealekauba on siia konnade/kuningannade liini külgepookimine pehmelt öeldes kohatu, tervitused siinjuures Konna Kuningannale ja minu Kuningale.

  VastaKustuta
 4. Mis äge pressikas, jutt selge ja aus.
  kui kõik meil siin riigis nii toimiks!

  VastaKustuta
 5. Mind küll..
  Aitäh kõigile hääde sõnade eest!

  VastaKustuta
 6. Esimesel võimalusel lähen raamatujahile. Aitäh! Seda raamatut on oodatud, lausa nii, et ise ei teadnudki :D

  VastaKustuta
 7. Ähh, juba peaaegu kiskus intriigiks nagu kunagi headel aegadel...:D

  VastaKustuta
 8. Oh, intriigide keerutamise jätame proffidele ehk siis Neile, Kelle Nime Ei Nimetata.

  VastaKustuta
 9. Tublid olete, et ära tegite! Ühtsuses peitub jõud, nagu öeldakse. Nüüd tuleb raamatupoe avamise ajaks sabasse minna, et teie mõlema blogifännide hordid raamatut enne ära ei ostaks ja ma sellest ilma jääksin :P

  VastaKustuta
 10. Inimesed, kes võtsid kirjutada paar head sõna oma blogituttavate iseloomustamiseks, olgu, et toimetaja tegi muu valiku, ei pea raamatuihaldajate hordidega öises sabas trügima.
  Kui me Konnaga kokku saame (teist korda bloginduse ajaloo juures ja eelmine neist jääb juba aaaaaaaaaaaastate taha), tekitame nimeliselt signeeritud köite ja hoolitseme selle kohalejõudmise eest. Arvan, et Lendav Konn on sama meelt....?

  VastaKustuta
 11. Me tekitame MITU signeeritud eksemplari! Rõõmuga!:)

  VastaKustuta